Ünlü şarkıcı konserine gelen şanslı hayranlarına evini kiralayacak: Özel karşılama ve VIP biletler de dahil!

Aguilera, konser serisinin ilk şovları için Las Vegas’ta bulunan muhteşem evinin kapılarını hayranlarına açacak.

Ünlü şarkıcı 29 Şubat-2 Mart tarihleri arasında iki gecelik konaklama için lüks evini kiralayarak dört şanslı hayranı için bir hafta sonu düzenliyor.

Ünlü şarkıcının Las Vegas’taki konserine gidecek olan hayranları isterlesrse onun süper lüks evini tüm hafta sonu boyunca kiralayabilecek

Bu özel hafta sonunun duyurusunu da kendisi yapan Christina Aguilera hayranlarını “Günah Şehrinde seksi bir hafta sonu” düzenliyoruz diyerek konserlerine davet etti.

21 YAŞINDAN BÜYÜK OLMAK TEK ŞART

Dört misafirin de 21 yaşından büyük olması ve 43 yaşındaki şarkıcının dört yatak odalı, dört banyolu, havuzlu ve Las Vegas Strip’in panoramik manzarasına sahip evine gidiş gelişlerinden kendilerinin sorumlu olması gerekiyor.

Bu son derece şık döşenmiş lüks evde yok yok! Üstelik her şey evle de bitmiyor: Bu şanslı kişiler yıldız şarkıcıyla tanışıp yemek yiyecek ve konseri de VIP biletle izleyecek

ONUNLA SAMİMİ BİR AKŞAM GEÇİRECEKLER

Check-in işlemlerinin ardından konuklar, Christina Aguilera ile samimi sohbetlerle dolu bir akşam geçirip bol bol fotoğraf çektirme şansına da sahip olacak.

Aguilera’nın uzun süredir koreograflığını ve dansçılığını yapan Sarah Mitchell, gruba, ünlü şarkıcının artık ustalaştığı burlesk dansı dersleri de verecek. Burada özel olarak giydirilip süslenecek konukların fotoğrafları da özel ekipler tarafından çekilecek.

Aguilera’nın evinde yeme içme de sağlanacak hatta ünlü şarkıcı hayranlarına seslenip “Aklımda tutmam gereken herhangi bir alerji veya diyet kısıtlamasını bana bildirin” dedi

YEMEKLER VE ATIŞTIRMALIKLAR DA ÜNLÜ ŞARKICIDAN

Konuklar, ünlü şarkıcının performansını izlemek için VIP biletlere de sahip olacak. Bu da yetmezmiş gibi Aguilera’nın kişisel bakım serisinden özel ürünler de Vegas’a gelecek bu şanslı hayranlarına hediye olacak.

Sosyal medyada 60,6 milyon takipçisi olan platin sarısı pop divası Instagram hesabından “Yemekler ve atıştırmalıklar sağlanacak, bu yüzden aklımda tutmam gereken herhangi bir alerji veya diyet kısıtlamasını bana bildirin” yazdı.

Yıldız ismin evini hafta sonu boyunca kiralamanın bedeli bilinmiyor.

Christina Aguilera’nın Las Vegas konserlerinin bilet fiyatı bin dolar. Yani bu hafta sonu fırsatı sunulan sürprizlere bakılınca ünlü şarkıcı uğruna yol gitmeyi göze alan hayranları için oldukça cazip bir fırsat.

Christina Aguilera’nın evini kiralayacak hayranları elbette ünlü şarkıcıyla tanışma şansına da kavuşacak… Pakete Aguilera’yla özel bir yemek yemek ve bol bol fotoğraf çektirmek de dahil

SON LAS VEGAS TURUNDAN 10 MİLYON DOLAR KAZANMIŞTI

Aguilera’nın Las Vegas’taki son konser serisi 24 şovdan oluşmuştu ve ünlü şarkıcı 2020’de 10,2 milyon dolar hasılat elde etti. Yıldız isim bu konserlerinde satın alınan her biletten bir doları

Christina Aguilera: The Xperience – Planet Hollywood’un Zappos Tiyatrosu’nda 24 konser verdi ve 2019-2020’de 10,2 milyon dolar hasılat elde etti. satın alınan her biletten bir doları krizdeki kadın ve çocuklar için 24 saat erişilebilir bir acil durum sığınağına bağışlayarak takdir toplamıştı.

Christina Aguilera 14 yıldır Matthew Rutler’la birlikte. 9 yaşında bir kızları olan çift 10 yıl önce nişanlanmıştı. Aguilera’nın 2010’da ayrıldığı eski eşinden de 16 yaşında, Max adında bir oğlu var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx