Redmi Buds 5 TWS kulaklıklar satışa sunuldu

Geçen hafta Xiaomi, Redmi Buds 5 adlı tamamen kablosuz kulaklıklarını Hindistan’da piyasaya sürdü. Bu ürün, ilk olarak Çin’de tanıtıldıktan birkaç ay sonra Hindistan’daki tüketicilerle buluştu. Şimdi ise çeşitli perakendeciler ve mağazalar aracılığıyla satışa sunuldu.

Redmi Buds 5‘in fiyatı 2,999 rupi (yaklaşık 36 dolar) olarak belirlenmişken, belirli bir süre için yapılan özel bir teklifle, Redmi Note 13 serisi akıllı telefonlar veya Xiaomi Pad 6 ve Redmi Pad ile birlikte alındığında 2,499 rupiye (yaklaşık 30 dolar) düşüyor. Kulaklıklar, Siyah, Beyaz ve Mor olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle Amazon, Flipkart, Xiaomi’nin kendi perakende mağazaları ve Redmi’nin resmi internet sitesi üzerinden temin edilebiliyor.

Redmi Buds 5 TWS kulaklıklar satışa sunuldu

Redmi Buds 5, 12.4mm’lik dinamik sürücülere ve titanyum diyaframa sahip, bu da yüksek kaliteli ses deneyimi sunuyor. Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliğiyle dışarıdan gelen 46dB gürültüyü azaltabiliyor. Kullanıcılar, üç farklı gürültü engelleme seviyesi, çevre modu ve geliştirilmiş ses modu arasından seçim yapabiliyorlar.

Kulaklıklar, Android ve ChromeOS cihazlarıyla sorunsuz bağlantılar için Google Hızlı Eşleştirme’yi destekleyen Bluetooth 5.3 kullanıyor. Ayrıca, kullanıcıların rahatça geçiş yapabilmesi için çift cihaz bağlantısına olanak tanıyor.

IP54 derecesine sahip bu kulaklıklar, çağrılar için AI tabanlı gürültü engelleme ve dokunmatik jest kontrolü gibi ek özellikler sunuyor. Xiaomi Earbuds uygulaması, kullanıcıların ayarları, eşitleyici dahil olmak üzere özelleştirmesine olanak tanıyor. ANC kapalıyken, Redmi Buds 5 tek bir şarjla 10 saate kadar pil ömrü sunarken, şarj kutusu ile bu süre 38 saate kadar uzayabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx