Nilperi Şahinkaya’dan ‘Senden Önce’ açıklaması: Harika bir dizi izleyeceğiz!

Başrollerinde Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’yı buluşturan Senden Önce, ilk bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Şile başta olmak üzere İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekimleri devam eden dizi, 13 Şubat Salı akşamı izleyici karşısına çıkacak.

Sosyal medyada da gündem olan dizinin merak uyandıran karakterleri Hakan (Alp Navruz), Merve (Sinem Ünsal) ve Sahra (Nilperi Şahinkaya) izleyen herkesi ters köşe yapmaya hazırlanıyor.

“DİZİ İÇİN SAÇLARIMI BOYATTIM”

Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi, önceki gece Zorlu’daki bir etkinliğe katıldı. Kanal D’nin yeni dizisi “Senden Önce” hakkında konuşan Şahinkaya, “Dizi için saçlarımı boyattım. Uzun zamandır güzelce hazırlandık. Umarım seyirci de beğenir, devam eden bir iş olur. Harika bir dizi izleyeceğiz” dedi.

“PAYLAŞINCA GÜNDEM OLDU”

Geçtiğimiz günlerde rol arkadaşı Sinem Ünsal ile birlikte hamamda paylaştıkları fotoğraf hakkında konuşan Nilperi Şahinkaya, “Ya bizim saunada sahnemiz vardı. Sinem dedi ki ‘burası çok güzel fotoğraf çekilelim’. Biz de çekildikten sonra paylaşınca gündem oldu” diyerek güldü.

“BEN ÇOK BEĞENİYORUM BÖYLE”

Dizisi için saçlarını sarıya boyatan Nilperi Şahinkaya’ya “Emre Bey saçlarınızı nasıl buldu?” sorusuna Şahinkaya, “O zaten beni saçlarım sarıyken sevdi” dedi. Emre Yusufi ise, “Acayip bir sarı olmuş bu. Tanıştığımız zamanlara gittik ama o zamanlar da böyleydi. Ben çok beğeniyorum böyle” diyerek gülümsedi.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx