14 Ekim’de güneş tutuldu.. Burcunuz nasıl etkilenecek sizi neler bekliyor?

Yükselen burçlara göre alacağımız etkiler:

YÜKSELEN KOÇ

İkili ilişkilerinizde kendinizi değersiz hissettiğiniz konular sebebiyle ilişkinizi sorgulayacağınız bir dönem olacak. Haksızlığın yaşandığı durumları sonlandırmaya çalışın. Ortaklı işlerde ani gündemler oluşabilir. Bitmesi gereken ilişkilerde ısrarcı olmamak uzun vadede size çok iyi hissettirecek.

YÜKSELEN BOĞA

Günlük akışınızda, çalışma ortamınızda bozulan dengeleri düzenleyeceğiniz bir süreç başlıyor. Sağlığınızla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde yeni sınırlar belirlemek isteyeceksiniz. Özel hayatınızda da kalıcı adımlar atabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

Hayattan aldığınız keyfi tekrardan beslemenin önceliğiniz olacağı bir dönem. Hobilerinizle, aşk hayatınızla ya da çocuklarla ilgili konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Sizin dışınızda gelişen olaylar bazı bitişlerin de yaşanması gerektiğini gösterecek. İş hayatınızda güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ

Ebeveynlerle ya da aile içindeki ilişkilerde dengeleri yeniden oluşturacağınız bir süreç başlıyor. Yaşam alanınızda değişim yaşayabilir, emlak alım-satımı gerçekleştirebilirsiniz.

Arkadaş çevrenizde gizli kalmış konuların bir anda ortaya çıkması gerginliklere sebep olabilir.

YÜKSELEN ASLAN

Yakın arkadaşlarla, kardeşlerle ilişkilerinize odaklanacağınız bir süreç. Bu ilişkilerde yeni dengeler oluşturmak isteyeceksiniz. Farklı eğitimler alabilir, kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Sosyal hayatınızın daha hareketli olacağı bir dönem başlıyor.

YÜKSELEN BAŞAK

Maddi konular, kazançlarınız önceliğiniz olacak. Kendi değerinizi sorgulayıp sonucunda yeni başlangıçlar yapacaksınız. Uzaklarla ilgili planda olmayan gelişmeler yaşanabilir. İkili ilişkilerinizde de uzun vadeli olacak adımlar atabilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ

Sizler için önemli bir dönemdesiniz. Kendinize karşı adil davranmadığınızı düşündüğünüz konuları sonlandırmaya çalışın. Sağlığınızla ya da görünümünüzle ilgili değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İş hayatınız daha aktif olacak.

YÜKSELEN AKREP

Sizi engelleyen, geride kalmanıza sebep olan korkularınızla yüzleşebileceğiniz bir dönemdesiniz. Bir türlü bitmeyen işlerinizi tamamlayacaksınız. Kendinize odaklanıp, özellikle ikili ilişkilerde merkezinizde kalmaya gayret edin.

YÜKSELEN YAY

Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizdeki dengeleri yeniden belirlemek isteyebilir, farklı gruplara dahil olabilirsiniz. Uzun vadeli planlarınızı da hayata geçirmeye odaklanacaksınız. Çalışma ortamınızda beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. Ummadığınız kişilerden de yardım alacağınız bir dönemdesiniz.

YÜKSELEN OĞLAK

Kariyer hayatının, işinizin daha ön planda olacağı bir süreçtesiniz. Çalışma ortamınızda adil olmadığını düşündüğünüz konuları değiştirmek isteyeceksiniz. Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Sosyal çevrenizden de destek alacağınız bir dönem.

YÜKSELEN KOVA

Hayata bakış şeklinizi genişletip olaylara daha iyimser yaklaşacağınız bu dönemde adil olmaya öncelik vereceksiniz. Yurt dışı bağlantılı işler ya da eğitimle ilgili konular hareketlenecek. Aile içinde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN BALIK

Harcamaların, paylaşımlı paraların gündemde olacağı bir süreç. Bu alanlarda denge sağlamak önceliğiniz olacak. Kardeşlerle ilgili durumları daha farklı yönetmeniz gerekebilir. Kendinizle ilgili uzun vadeli kararlar alabilir, yeni bir eğitim ya da seyahat planı yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx