Whatsapp masaüstü uygulaması yenileniyor: İşte yeni gelecek özellikler!

Whatsapp yeni masaüstü uygulamasını duyurdu. Yenilenen masaüstü uygulaması, kullanıcılara güvenilir ve rahat bir mesajlaşma performansı sunacak. Güvenlik ve gelişmiş arama özelliklerini barındıran güncelleme, kısa bir süre içerisinde kullanıcılara sunulacak.

GÜVENİLİR VE KULLANIŞLI YENİ WHATSAPP

Meta şirketi tarafından geliştirilen WhatsApp, güncellemeleri sadece mobil platformlar için yapmıyor; masaüstü uygulaması da WhatsApp’ın yeni özelliklerden faydalanacak. Windows için geliştirilen yeni WhatsApp, kullanıcılara yüksek güvenlik önlemi sunacak.

Meta, WhatsApp’ın masaüstü uygulamasını sürekli güncelleyerek kullanıcıların ilgisini çekmek istiyor. Daha önce gelen gelişmiş senkronizasyon, bağlantı ön izlemeleri ve çıkartmalar gibi özellikler kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmişti.

WhatsApp’ın yeni tanıtılan masaüstü uygulamasına gelecek en büyük yeniliklerden biri de görüntülü grup sohbetlerini 8 kişiye kadar çıkartırken, sesli konuşma özelliğini de 32 kişiye çıkarması oldu. Masaüstü uygulaması üzerinde daha az kaynak tüketimi sağlayacak olan WhatsApp, bilgisayarları artık yormayacak.

Yeni özellikleriyle birlikte hem kullanışlı hem de güvenilir olacak yeni masaüstü WhatsApp uygulamasının kısa bir süre içerisinde kullanıcılara sunulacağı söyleniyor.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir