PSG, grupça Katar’da

Katar, Paris Saint- Germain kadrosunu kulübün iki günlük Bahar Tipi kapsamında ağırladı. Futbolcular, Katar’ın varlıklı mirasının ve kültürünün tadını çıkarırken taraftarlarla buluştular ve bir masterclass aktifliğine katıldılar.

Ülke, Kasım ayında FIFA Dünya Kupası Katar 2022TM’ye mesken sahipliği yapmaya hazırlanırken, futbolcular Katar Ulusal Müzesi, Souq Waqif ve West Bay Skyline’a bakan İslam Sanatları Müzesi Park üzere ikonik yerleri ziyaret ettiler.

Ayrıyeten 3-2-1 Katar Olimpiyat ve Spor Müzesi de dahil olmak üzere ülkenin yeni cazibe merkezlerini keşfettiler.Gianluigi Donnarumma, Leandro Paredes ve Idrissa Gueye, kulübün iki günlük Bahar Çeşidi sırasında Katar’daki Souq Waqif’i ziyaret etti. Hurma, baharat ve mevsimlik lezzetler üzere mahallî eserler içeren çarşının orta sokaklarını keşfettiler.

Mbappe ve Ramos müzeyi gezdi

Kylian Mbappé, Achraf Hakimi, Presnel Kimpembe, Sergio Ramos ve Marquinhos, bu hafta Katar Turizm ve mimar Jean Nouvel tarafından tasarlanan ikonik Katar Ulusal Müzesi’ni ziyaret etti.

Futbolcular, kulübün iki günlük Bahar Tipi için Katar’daydı. Lionel Messi ve Marco Verratti, kulübün iki günlük Bahar Tipi’nde Katar’ın Doha kentindeki MIA Park’ta topa vuruyor. Park, 14 asırdan fazla sanat yapıtına mesken sahipliği yapan İslam Sanatları Müzesi’nin yanında yer alıyor.

Mbappe, PSG’de geleceği en çok merak edilen isim. Katar’da yer alan Mbappe, burada da bir görüşme gerçekleştirdi lakin şimdi kalmak için muahede sağlayamadı. Birtakım kaynaklara nazaran ise Real Madrid, Mbappe transfer için geri sayıma geçti. Sky’a nazaran PSG, Mbappe’yi tutmak için her yolu denerken son olarak aylık 4.8 milyon euro maaş teklif etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.