Muhteşem Bono Mu Geliyor? 18 Lira Kestirimi Çıkan Selçuk Geçer’den Yeni Dolar Düzeyi

Dolar için yıl sonunda 30 lira düzeylerine dikkat çeken Geçer, yeni varsayımlarını verdi. Elinde dolar yatırımı yapan yatırımcı için 18 lira kestirimini veren ve kestirimleri çıkan Geçer, bu kez hazır olun diyerek yeni seviyeyi açıkladı. sorularını yanıtlayan Geçer, yastık altındaki birikimler için ihtarlar da bulundu.

SÜPER BONO ÇIKACAK MI?

Dolar 18 liraya çıkmasıyla geçtiğimiz aylarda Muhteşem Bono savları konuşulurken, Geçer Muhteşem Bono çıkacak mı? sorusunu yanıtladı. Doların Muhteşem Bono atağı ile düşürülmesi argüman edilirken Geçer enteresan bir yorum da bulundu. “Dünya fokurdamaya başladı” diyen Geçer, “Kabine Toplantısı’nda Muhteşem Bono çıkar mı niyetim vardı. Bunlar çıkmadı. Daha hoş haberim var. Aya çıkıyoruz. Umarın uzay müracaatlarınızı yapmıştır. Brent petrol fiyatları yükselmeye devam edecek. Zira Rusya-Ukrayna krizi bitmedi. Bir de Çin’den kapanmalar başladı. Dünya fokurdamaya devam ediyor.” diye konuştu.

“DOLARDA 19 LİRAYA HAZIR OLUN”

Stagflasyon uyarısı yapan Geçer, endişenin dünya ülkelerinde başladığını belirtti. Doların göreceği seviyeyi veren “Dolarda 19 liraya hazır olun. ” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.