İsviçre’de uyuşturucu operasyonunda alındım! Ünlü isimden şoke eden itiraf

SEREN SERENGİL YILLAR SONRA İTİRAF ETTİ

Şeyma Subaşı’nın özel imajlarını yayınlayan Seren Serengil’e karşı atak olarak geçmişinde pak olmadığı vurgulanarak bir vakitler yaptığı “Uyuşturucu operasyonunda tutuklandık” kelamları hatırlatılmıştı. Seren Serengil Söylemezsem Olmaz programında yıllar evvel yaptığı uyuşturucu operasyonunda tutuklandık kelamlarına açıklık getirdi. Seren Serengil İsviçre’de yaşanan olayla ilgili yaşadıklarını tüm detayları ile anlattı.

“16 YAŞINDA UYUŞTURUCU OPERASYONUNDAN TUTUKLANDIK”

Mgazin dünyasında sural durulmuyor. Şeyma Subaşı’nın özel manzaralarını yayınlayan Seren Serengil’e 16 yaşındayken yaşadığı olay hatırlatılarak Serengil’in de geçmişinin pak olmadığı söylenmişti. Yıllar evvel “Uyuşturucu operasyonunda tutuklandık” diyen Seren Serengil’in bu kelamları yıllar sonra yine gündemde. Seren Serengil yıllar sonra o olayı Söylemezsem Olmaz programında Arto Dalga’ya konuk olan Seren Serengil hakkındaki uyuşturucu yorumlarına karşılık verdi. Arto Dalga’nın kendisine “İspanya’da mı yakalanıyorsunuz?” sorusuna da sonlandı.

ANNEMİN EVLENECEĞİ KİŞİ YÜZÜNDEN ALINDIM

Seren Serengil 16 yaşındayken yaşadığı olayı şu sözlerle ifade etti:

“16 yaşında İsviçre’de okurken annem evlilik kararı aldı. Benim tatilim varken evleneceği şahısla beni tanıştırdı. O kişinin ağabeyi Interpol’dan aranıyormuş. Annemle evleneceği kişinin soyadı birebir olduğu için bizi karakola davet ettiler. Tercüman bulamadıkları için bizi beklettiler. Benim geçmişim pak.”


Mehmet Ali Erbil’den ‘Yedekleme dürtüsü’ itirafı! Toplumsal medyayı karıştırdı


Büyük oranda hakikat çıkan baht testi: Kapını seç hayattaki talihini öğren!


Sosyal medyada viral oldu: Bu optik illüzyon imgesinde kaç daire görüyorsun? Beyin yakan soru…


Yıldız Tilbe dillendirdi! O Ses Türkiye’den makûs haber…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.