Edirne’de iki küme ortasında çıkan tartışma kanlı bitti

Edirne’de bulunan Talatpaşa Mahallesi Kasım Paşa Hamam Sokak’ta daha evvel ortalarında hasımlık olduğu öğrenilen 2 küme, bir çay bahçesinde karşılaşınca tartışma yaşadı.

Daha sonra gece geç saatlerinde Talatpaşa Mahallesi’nde tekrar iki kümenin müsabakası sonucu çıkan tartışma silahlı arbedeye dönüştü.

Beyzbol sopaları ve kan izleriyle karşılaştılar

İHA’nın haberine nazaran; Mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine giden polis grupları kan izleri ve beyzbol sopalarıyla karşılaştı.

Ayrıyeten olayla ilgisi olduğu belirlenen bir araba de olay yerinden cazip yardımıyla kaldırıldı.

4 yaralı

Yaşanan hengamede Y.S ve Ö.S. sırtlarından kurşunla yaralanırken M.G ve. A.G. beyzbol sopasıyla aldıkları darbeler sonucu yaralandı.

Olay yerine gelen sıhhat takımları, birinci müdahalenin akabinde yaralanan 4 kişiyi gruplarınca Edirne Devlet Hastanesine kaldırdı.

“Silah seslerini duyunca korktuk”

Silah seslerini duyduklarından ötürü çok korktuklarını tabir eden Sayime Çetin, çabucak üst katta kaldıklarını belirterek, “Silah seslerini duyunca bütün çocuklara yere yatın dedim. Daha sonra yaralan kümeden kimileri bir şeyler konuşuyordu, bir şey anlayamadık. Dışarı çıktığımızda yerde uzanan yaralı gördük, yardım ettik.” dedi.Olayla ilgili inceleme devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.